Zahradní židle a křesla podtrhují design zahrady

Kdysi jsem slyšel souseda vyprávět historku o tom, jak vybíral zahradní židle a křesla – koupil si nový dům a opatřil ho nábytkem, což mu zabralo značnou dobu, jelikož je typickým příkladem perfekcionisty.

Příběh začal být zajímavý až při výběru zahradního sedacího nábytku; chtěl totiž trávit většinu času s rodinou na nové zahradě, tudíž výběru zahradního posezení dával docela dost času. Jezdil tedy po všech možných obchodech s nábytkem, od levných po drahé, od extravagantních po klasické, na židle si sedal a pořád řešil poměr kvalita/cena. Strávil v obchodech celý den, nakonec opravdu koupil 4 židle, které se mu po třech měsících stejně rozpadly.

zahradni-zidle

Zkuste si nechat poradit…

Celá pointa příběhu je, že mu nikdo neporadil, které židle na zahradu si má koupit, proto to řešil a ztratil tak celý den. Tímto příběhem se snažím říci, že doba, kdy vám nikdo neporadil, je pryč.

Naše stránka www.dumbytazahrada.cz se zaměřuje na výběr pouze kvalitního nábytku a všeobecně se specializujeme na zahradní nábytek, takže i na zahradní židle a křesla, která jsou v našem sortimentu hojně zastoupena.

 

Kvalita vs. cena

Asi nekonečný boj, kde proti sobě stojí dva tábory – jedni upřednostňují cenu, druzí kvalitu. Ovšem málokdo si neuvědomí, že dnes řada výrobců míří do středu těchto táborů, takže se dá sehnat opravdu kvalitní sedací nábytek na zahradu za velmi slušné peníze, často i v masivním dřevě a perfektním designu.

 

Výběr je jednoduchý

Asi teď čekáte, jak vám budu radit, kterou židli či křeslo si koupit. Nebudu! Vybírejte očima, dnes se v kvalitě výrobci předhání, takže je možná zásadnější hledat dle vzhledu, například na našem partnerském e-shopu – www.mt-nabytek.cz, ve kterém nabízejí pouze prověřený nábytek, mají vlastní logistiku, takže neposílají zboží poštou nebo doručovací službou, zkrátka kvalitní e-shop.