Příjemné a zdravé sezení? Vyzkoušejte sedací pytel…

Přemýšlet o sedacím nábytku se dá dnes z různých pohledů, ten nejvíce klasický je zakoupit židle, křesla, pohovky atp. Výběr je dnes nesnadný, ovšem toužíte-li po něčem novém a originálním, tak vám v tomto článku možná poradíme.

Vaše záda vám poděkují

Sezení na nestabilní ploše bez opěrátka prospěje vašim zádům, jelikož posilujete hluboké zádové svalstvo. Ovšem výhodou sedacích pytlů je, že je můžete přizpůsobit, takže je můžete vytvarovat tak, že opěradlo mít budete nebo nikoli. Nestálost tvaru je zde považováno za výhodu, možná i proto si sedací pytel oblíbili miliony lidí po celém světě.

Náplní sedacích pytlů je speciální drť polystyrenových kuliček, které mají certifikát nezávadnosti, takže ho můžeme využívat i v dětských pokojích.

sedaci-pytle

Z Anglie do Čech

Tento moderní typ sedacího nábytku prokázal velmi rychlý růst zájmu v Anglii a hned poté se dostaly k nám, problémem je, že díky oblibě se „vyrojilo“ velké množství výrobců, někteří ovšem neprodávají nejkvalitnější výrobky, proto se naše stránka www.dumbytazahrada.cz zaměřuje na výběr toho nejlepšího nábytku. Nevybíráme pouze klasické tvary, ale i pytle ve tvarech a motivech zvířat, sportovních míčů, aut a dalších.

 

Péče na úrovni

Údržba je snadná, většina pytlů totiž má několik vrstev, přičemž první vrstva je převážně odjímatelná. Dá se tedy vyprat nebo vyměnit. Setkat se můžeme i s venkovními omyvatelnými povrchy, takže sedací pytel můžete využít i na zahradě a nevadí, když jej zapomenete venku.

Výběr máte tedy skutečně bohatý, ovšem hodně zásadní otázkou je: Kde nákup provést? Za nás doporučujeme internetový obchod s nábytkem mt-nabytek.cz, který je jedním z největších e-shopů zaměřených na nábytek na českém internetu, najdete zde pouze kvalitní a certifikované pytle s kvalitní náplní. Když budete mít nějakou otázku, tak můžete využít jejich zákaznickou linku, kde vám ochotně poradí.