Jaký nábytek se hodí na zahradu? No přeci ten odolný – především ten z umělého či pravého přírodního ratanu, kovu, případně i mnohý mořený dřevěný nábytek se sem hodí. Na posezení s rodinou, grilovačku s přáteli, či jen pouhopouhý odpočinek? Stačí si jen vybrat jaký zahradní nábytek se hodí k vám. Do této sekce našeho bytového katalogu jsme vybrali i celé sety na sezení (stoly se židlemi), které se skvěle využijí i pod širým nebem. Pokud máte rádi spíše soukromnější odpočinek, doporučíme vám pohodlná dřevěná lehátka.

Dimenza Zahradní látková houpačka DALIAN – modrá s pruhy
Dimenza Zahradní látková houpačka DALIAN – modrá s pruhy

Líbí se vám tento kousek (Dimenza Zahradní látková houpačka DALIAN – modrá s pruhy) z našeho katalogu DůmBytZahrada.cz? Můžete si ho rovnou objednat a poslat k vám – na e-shop s nábytkem se proklikněte zde:

799  Více detailů »
Stima Židle Zag Spring
Stima Židle Zag Spring

Líbí se vám tento kousek (Stima Židle Zag Spring) z našeho katalogu DůmBytZahrada.cz? Můžete si ho rovnou objednat a poslat k vám – na e-shop s nábytkem se proklikněte zde:

1 500  Více detailů »
Rojaplast Křeslo polohovací ARUBA – bílé
Rojaplast Křeslo polohovací ARUBA – bílé

Líbí se vám tento kousek (Rojaplast Křeslo polohovací ARUBA – bílé) z našeho katalogu DůmBytZahrada.cz? Můžete si ho rovnou objednat a poslat k vám – na e-shop s nábytkem se proklikněte zde:

729  Více detailů »
Rojaplast Slunečník 8120 – pr.  – béžový
Rojaplast Slunečník 8120 – pr. – béžový

Líbí se vám tento kousek (Rojaplast Slunečník 8120 – pr. – béžový) z našeho katalogu DůmBytZahrada.cz? Můžete si ho rovnou objednat a poslat k vám – na e-shop s nábytkem se proklikněte zde:

1 040  Více detailů »
Dimenza Křeslo LUCCA – A
Dimenza Křeslo LUCCA – A

Líbí se vám tento kousek (Dimenza Křeslo LUCCA – A) z našeho katalogu DůmBytZahrada.cz? Můžete si ho rovnou objednat a poslat k vám – na e-shop s nábytkem se proklikněte zde:

3 090  Více detailů »
Rojaplast Křeslo AN2320 OXFORD – tm. zelené
Rojaplast Křeslo AN2320 OXFORD – tm. zelené

Líbí se vám tento kousek (Rojaplast Křeslo AN2320 OXFORD – tm. zelené) z našeho katalogu DůmBytZahrada.cz? Můžete si ho rovnou objednat a poslat k vám – na e-shop s nábytkem se proklikněte zde:

1 190  Více detailů »
Rojaplast Křeslo 2429 – fialové
Rojaplast Křeslo 2429 – fialové

Líbí se vám tento kousek (Rojaplast Křeslo 2429 – fialové) z našeho katalogu DůmBytZahrada.cz? Můžete si ho rovnou objednat a poslat k vám – na e-shop s nábytkem se proklikněte zde:

630  Více detailů »
Dimenza Lehátko MAXUS
Dimenza Lehátko MAXUS

Líbí se vám tento kousek (Dimenza Lehátko MAXUS) z našeho katalogu DůmBytZahrada.cz? Můžete si ho rovnou objednat a poslat k vám – na e-shop s nábytkem se proklikněte zde:

7 190  Více detailů »
Halmar Lehátko Morpheus
Halmar Lehátko Morpheus

Líbí se vám tento kousek (Halmar Lehátko Morpheus) z našeho katalogu DůmBytZahrada.cz? Můžete si ho rovnou objednat a poslat k vám – na e-shop s nábytkem se proklikněte zde:

2 941  Více detailů »
Dimenza Lehátko WELLAND
Dimenza Lehátko WELLAND

Líbí se vám tento kousek (Dimenza Lehátko WELLAND) z našeho katalogu DůmBytZahrada.cz? Můžete si ho rovnou objednat a poslat k vám – na e-shop s nábytkem se proklikněte zde:

18 890  Více detailů »
Rojaplast Křeslo WEEKEND stohovatelné – FSC
Rojaplast Křeslo WEEKEND stohovatelné – FSC

Líbí se vám tento kousek (Rojaplast Křeslo WEEKEND stohovatelné – FSC) z našeho katalogu DůmBytZahrada.cz? Můžete si ho rovnou objednat a poslat k vám – na e-shop s nábytkem se proklikněte zde:

1 070  Více detailů »
Stima Křesílko Costa
Stima Křesílko Costa

Líbí se vám tento kousek (Stima Křesílko Costa) z našeho katalogu DůmBytZahrada.cz? Můžete si ho rovnou objednat a poslat k vám – na e-shop s nábytkem se proklikněte zde:

1 690  Více detailů »